Alkatrész Termékmenedzser

Kite zrt. - Nádudvar
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Áru beszerzések megszervezése,kapcsolattartás a beszállítókkal,értékesítési tevékenység hátterének biztosítása,kereskedelmi készletek ügyviteli kezelése,készletgazdálkodás,fix havi alapbér,teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem,béren kívüli juttatások Szép-kártya, Egészségbiztosítás,a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása mobiltelefon, laptop,tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséget,2-3 éves szakmai tapasztalatát hasonló területen szerezte,az angol és/vagy német nyelvet társalgási szinten beszéli,számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,rendelkezik "
B"
kategóriás jogosítvánnyal,jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik,munkavégzése megbízható, pontos és következetes,jó szervezői készséggel bír.Járműmérnöki végzettség,mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki végzettség,mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,mezőgazdasági gépismeret.