Alkatrész Termékmenedzser

Fémagrotúr kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Alkatrészek, alapanyagok beszerzésének megszervezéseKülföldi és hazai alkatrész-, valamint alapanyag beszállítókkal való kapcsolattartásKészletgazdálkodásKészletek ügyviteli kezeléseSzakmai fejlődési lehetőségHosszútávú munkalehetőségVersenyképes, fix havi alapbérCsaládias közegés egy jó csapat, akikre lehet számítaniA munkavégzéshez szükséges eszközök biztosításáraMunkábajárás támogatásáraKommunikációs szintű angol nyelvtudásKözépfokú gépészeti végzettségFelhasználói szintű számítógépes ismeretekCsapatjátékosság, mely mellett fontos az önálló munkavégzés képessége isProjektszemlélet, rugalmasság és agilitásPontos, megbízható és proaktív munkavégzésMezőgazdasági gépgyártásban és hasonló munkakörben szerzett tapasztalatFelsőfokú gépészeti végzettségTárgyalási szintű angol nyelvismeret