Adminisztrátor

Mind-diák szövetkezet - Gyöngyösi Járás
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató nemzetgazdasági szempontból kiemelkedő, stratégiai jelentőségű állami nagyvállalatként útdíjfizetési szolgáltatásainak folyamatos fejlesztésével, innovatív megoldásaival hozzájárul a közlekedés fejlesztéséhez, ezen keresztül Magyarország gazdasági teljesítményének növeléséhez.
Adminisztratív diákmunka
Feladatok
Egyszerűbb ügyféllevelezési feladatok ellátása
Iktatási adminisztráció
Elvárások
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Magabiztos Microsoft Office programok ismerete (Excel)
Pontosság, precizitás
Magyar nyelvtudás
Munkaidő
Hétfőtől csütörtökig 07.30-17.30, illetve pénteken 07.30-14.30 közötti időszakban, napi minimum 4-6 óra vállalása mellett
Heti minimum 20-30 órában (rugalmasan beosztható)
Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve
Hosszú távú diákmuka
Amit kínálunk
Br.:
1874 Ft/óra bérezés
Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
Szakmai gyakorlat leigazolása
Munkavégzés helye
Gyöngyös