Ügyfél-Adminisztrátor It Területre

Poli computer pc kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Felhasználókkal/Ügyfelekkel való kapcsolattartásHibabejelentések teljeskörű menedzselése fogadás:
telefonon/emailben, rögzítés ticketing rendszerben, delegálás, nyomon követésKapcsolattartás a társosztályokkal L2 és L3 munkatársakkal, partnerekkelEgyéb, a helpdesk munkájába tartozó adminisztratív feladatok ellátásaTelefonos készenlét havi 1x hétvégeCsoportos Élet-, Baleset- és EgészségbiztosításMinimum középfokú végzettség és min.1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat pályakezdők jelentkezését is várjuk!Microsoft Office programok magabiztos használataMagasfokú ügyfélközpontúság és jó kommunikációs készségAlapszintű angol nyelvtudásIT adminisztrátori és/vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalatJegykezelő Ticketing rendszerek ismerete