Adminisztrátor

Rosas kft. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Budapest, 23. kerületi telephelyünkre olyan precíz, pontos adminisztrátor csapattársat keresünk, aki napi munkájával partnereinket és munkatársainkat támogatja.A több, mint 25 éves múltra tekintő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalatunk fő tevékenysége a teljes körű vámügyintézés, valamint az ehhez kapcsolódó fuvarozás, szállítmányozás és raktározás.Azonnali munkakezdés és hosszú távú munkalehetőségBejelentett, főállású munkaviszonyVersenyképes alapbér és további juttatásokHome office lehetőségeCsaládias, összetartó, kisvállalati munkahelyi környezetSzakmai és személyes fejlődési lehetőségHosszútávú szakmai karrierútAmiben számítunk rád / főbb feladatok:
Ajánlatok összeállítása és után követése egyedi igények szerintIrattározási rend fenntartásaKülönböző részlegek adminisztratív feladatainak ellátása és összehangolásaA munkakörhöz kapcsolódó elvárásaink:
Adminisztrációs területen szerzett gyakorlatMS Office – különösen Excel – ismeretAngol alapfokHa nem félsz a kihívásoktól, képes vagy önálló döntésekre, de betartod a szabályokat és szeretsz támogató csapatrésze lenni, akkor téged keresünk.Rád mennyire igaz?Szereted a rendet és az átláthatóságot.Szívesen dolgozol számokkal, az adatok közötti összefüggéseket könnyen, gyorsan felismered és érvelés során ezekre támaszkodsz.Fontos számodra, hogy a munkatársaid, az ügyfelek és a partnerek elégedettek legyenek. Abból tudod, hogy jól végezted el a feladataidat, ha a munkád segítséget nyújtott számukra.A problémákra kihívásként tekintesz és a megoldásokra törekszel.A struktúrák és a szabályok véleményed szerint fontosak. Éppen ezért szereted átbeszélni a folyamatokat, határidőket, melyekhez tartod is magad.A feladataidnak mindig van általad meghatározott prioritási sorrendje.+1:
Elfogadod az iránymutatást és emellett szívesen dolgozol önállóan.Az állás betöltéséhez előnyt jelent / gyorsabban jönnek a sikereid nálunk, ha:
Van logisztikai cégnél szerzett tapasztalatodKözel áll hozzád a projektszemléletSzívesen próbálsz ki új szoftvereket és nyitott vagy az innovatív megoldásokraIsmerős a kisvállalati kultúraJellemző rád a határidő-orientáltságB kategóriás jogosítvánnyal rendelkezelRendszerekben gondolkodszJártas vagy bármely ERP rendszer használatában