Adminisztrátor

Fémagrotúr kft - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Magyar tulajdonú, saját fejlesztésű mezőgazdasági nehézpótkocsik gyártásával foglalkozó vállalatunk bővítés miatt Irodai adminisztrátort keres.
Fémagrotúr Kft.
Munkavégzés helye:
5400 Mezőtúr
Mire számíthatsz nálunk?
Szakmai fejlődési lehetőségre
Hosszútávú munkalehetőségre
Versenyképes, fix havi alapbérre
Családias közegre és egy jó csapatra, akikre lehet számítani
A munkavégzésedhez szükséges eszközök biztosítására
Munkába járás támogatására
A feladataid az alábbiak lennének:
A cég napi adminisztrációjának kezelése
Számviteli folyamatokban való aktív részvétel
Adatrögzítés, nyilvántartások vezetése
Belső szabályzatok kezelése
Kimutatások, riportok készítése
Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:
Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
Excel, Word ismereteid felhasználói szintűek
Jellemző Rád a számviteli szemlélet, a rugalmasság és az agilitás
A Rád bízott feladatokat csapatban és önállóan is tudod végezni
Munkádat pontosan, megbízhatóan és proaktívan végzed
A fentieken kívül egymástól függetlenül előnyt jelentenek még az alábbiak:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Társalgási szinten beszélsz angolul
Fényképes szakmai önéletrajzodat a bruttó bérigényed megjelölésével a "
gombra kattintva várjuk!