Adminisztratív Asszisztens

Melon hr technology kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

III. kerületi grafikai stúdiónkba adminisztratív asszisztenst keresünk legnagyobb ügyfelünk marketing anyagainak elkészítéséhez!
Jelentkezz te is a jó hangulatú közösségünkbe!
Feladatod lesz a manager kollégák napi munkájának segítése, háttérmunkák elvégzése.
Feladatok
Adminisztrációs feladatok ellátása
Excel táblák készítése, ellenőrzése
Account manager kollégáink munkájának segítése
Beérkező információk rendszerezése, feldolgozása
Elvárások
Magabiztos MS Office ismeret (Word, Excell, Outlook)
Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
Precizitás, szakmai igényesség, önállóság
Csapatjátékos személyiség
Amit ajánlunk
Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
Versenyképes jövedelem
Támogató kollégák
Heti 1-2 nap home office lehetőség
Munkaidő 9:
00-17:
30
Munkavégzés helye
Magyarország, 1031 Budapest