Adminisztratív Asszisztens - Marek

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Miért jó a csapatunk tagjának lenni? mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat vidám és jókedvű csapat vár téged olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban az ebédidő a munkaidő részeTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük eléves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk családodat iskolakezdési támogatással segítjük fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást életkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunkMilyen feladatok várnak rád?éves/havi leltár összehangolása, részvétel a leltározási folyamatbana rendszer készletmozgások ellenőrzése, és lekérésea termeléstervezés által kiadott gyártási utasítások kezelése, ellenőrzéseanyagforgalom, készletek elemzésehavi leltár készítése és lekönyveléseegyéb kimutatások, nyilvántartások elkészítése munkaidő beosztás, termelési jelentések, átdolgozások, válogatások stb. igény szerintközvetlen és közvetett felhasználású anyagok, eszközök készleteinek a kezelése, követése, selejtezése, leltározásaéves/féléves archiválásgyártáshoz szükséges dokumentáció kezelése nyomtatás, sorszámozás, scannelés, archiválásrészvétel a szociális jellegű beruházási, fejlesztési feladatokban pl. öltöző szekrények, irodabútorok terveztetése, beszerzése, stbHR jellegű folyamatok kezelése a FF-en belül munkaköri leírások készítése, munkaügyi dokumentumok kezeléseasszisztensi feladatok ellátása a Focus Factory Manager mellett Jelentkezz, amennyiben...2-3 éves, hasonló területen szerzet tapasztalatod vanlegalább középfokú végzettséged vankiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezelaktív számítógépes ismereteid vannakjó kapcsolattartó és együttműködési készséged vanprecíz, pontos, megbízható személyiséged vanElőny:
Aktív angol nyelvtudás