Audiológus Asszisztens

Mediszintech audiológia kft. - Miskolc
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Halláscentrum zökkenőmentes működtetése, ügyfelek hallásdiagnosztikája, személyre szabott hallásrehabilitáció, ügyfelek utógondozása, magas színvonalú hallókészülék ellátás, egészségügyi asszisztensi - és adminisztratív feladatok ellátása, kapcsolattartás a központtal és a társosztályokkal, belső képzéseken való részvétel. Dinamikusan fejlődő vállalat, nemzetközi háttér, folyamatos képzések, oktatások, versenyképes alapfizetés és motiváló jutalék, jó hangulatú csapat, fejlődési lehetőségVárjuk azok jelentkezését is, akik még nem rendelkeznek audiológus végzettséggel, de szeretnének belevágni. 100%-ban támogatjuk a képzést. Ügyfélközpontú szemlélet, empátia,proaktív hozzáállás, nyitottság az oktatásra, képzésre, audiológus végzettség vagy klinikai elektrofiziológiai asszisztensi, GYSE végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat