Webshop Marketing Koordinátor

Csillagpharma kft. - Veszprém
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

4 éve üzemelő webshop működésének koordinálásaÁrazásra vonatkozó javaslatok megfogalmazása és implementálásaTermékképek, leírások feltöltése, bekategorizálása a webshopbaÁrösszehasonlító oldalak kezelése és monitorozásaGyártói kapcsolattartás, gyártói promóciók/támogatások menedzseléseÁllandó, általános hírlevél témák és tartalmak előállítása, blog cikkek írása gyógyszerészek, külső tanácsadó vállalkozás segítségévelEgyüttműködés a hálózat közösségi média kommunikációját végző külső vállalkozássalÉrtékelési felületek karbantartása, kommentek megválaszolásaEgyszerűbb napi grafikai anyagok, kreatívok elkészítése előny, ha el tudod végezni, de nem elvárásKapcsolattartás a rendelést leadó személyekkel és a patikákkal, ügyfélszolgálati feladatok ellátásaHavi online marketing kampányok megtervezésében való részvétel, ezek monitorozása, elemzése a külső tanácsadó vállalkozással.Külsős tanácsadó céggel szoros együttműködés a webshop legjobb teljesítményének elérése érdekében.Megbízható, hosszútávú munkahelyet és teljes munkaidős munkaviszonyt biztosítunk számodraJó hangulatú, családias csapat és csapatépítő programok várnak rádModern, jól felszerelt irodában dolgozhatszHa érdekel a közösségi média kommunikáció és a webshop működése, akkor itt jó helyen leszel, mert kiélheted kreatív és szervező énedet, illetve jó kezekbe kerülsz, mert nagyon sokat tanulhatsz külső tanácsadó segítő vállalkozásainktólTanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra szakmai és iskolaiTávolsági közlekedés esetén a bérlet 100%-át térítjük, üzemanyagköltségeidhez hozzájárulunk 30 Ft/kmMunkaidő H-CS 7:
30-16:
00, P:
7:
30-13:
30Munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk Neked laptop, iroda, korlátlan telefon stb.Van céges kávéLegalább középfokú végzettség érettségiExcel magabiztos használataTudj jól problémát kezelni pl. reklamációk és szervezni rendelésekMagabiztos írott és szóbeli kommunikációs képesség a különböző beosztású munkatársakkal és a vevőkkel egyarántGrafikai program tanulására való nyitottság vagy tapasztalat Photoshop, CanvaÖrülünk, ha van marketing területen szerzett tapasztalatod, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjukReleváns felsőfokú szakirányú végzettség közgazdaságtan, marketing, pénzügyWebáruház üzemeltetésben és e-kereskedelemben szerzett gyakorlatGyógytermékek, gyógyszertárban forgalmazható termékek ismerete