Webshop És Marketing Koordinátor

Metalloglobus kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A B2B és B2C területen mind marketing, mind a weboldali eszközök és folyamatok koordinálása, tartalmi frissítése, a termék fejlesztéstől egészen a gyártásig. Webáruházak tartalmi frissítése szöveges/képi + új termékek feltöltéseWebáruházakban felmerülő hibákkal kapcsolatos ügyintézés hiba részletes feltárása és továbbítása a fejlesztőknek, a javítások ellenőrzéseHirdetési és Social csatornák kezelése, kampányok létrehozása a stratégia terv alapjánHírlevelek készítése teljes tartalommalTöbbcsatornás online marketing kampányok létrehozása, menedzseléseNapi/heti/havi riportok készítéseKapcsolattartás külső partnerekkel/beszállítókkalFejlesztési folyamatok koordinálásaKülsős tanácsadó céggel szoros együttműködés a webshop legjobb teljesítményének elérése érdekébenVersenyképes bérezésBónusz, mozgóbérBiztos, hosszú távú munkahelyNapi 8 órás bejelentett munkaviszonyt, fix bérezésselMunkavégzés X. kerületi irodánkbanMunkavégzéshez szükséges eszközöketRendszeres és őszinte visszajelzést a munkádrólKorrekt betanítási folyamatotTámogató, innovatív csapatot és vezetőket, akik kíváncsiak az ötleteidre és hosszútávon terveznek VeledSzabad hétvégékWebshop kezelésében szerzett releváns tapasztalatHaladó szintű Ads, Facebook, Instagram és Tiktok fiók és kampánykezelésTerhelhető és dinamikus személyiségJó kommunikációs készségKreatív, proaktív személyiségPortálrendszerű támogatói weboldalak magabiztos használataWebes alkalmazások használataAngol nyelv ismerete – minimum középfokCsapatszintű és önálló precíz munkavégzésHatáridők folyamatos nyomon követése és betartásaHasonló pozícióban szerzett gyakorlat és nyomdaipari tapasztalatFelsőfokú végzettségKépi és videós social tartalomgyártásba szerzett tapasztalatAI alkalmazások iránti érdeklődés vagy tapasztalat