Webes Alkalmazásfejlesztő

Kite zrt - Nádudvar
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást.
Marketing Igazgatóságunk új csapattagját keresi
Webes alkalmazásfejlesztő
Munkakör betöltésére a Nádudvaron található Központunkba.
Feladata:
A társaság weboldalának, webes alkalmazásainak fejlesztése, üzemeltetése
Meglévő közösségi és webes alkalmazások karbantartása
Fejlesztési projektek elkészítése
Követelmények:
PHP magas szintű ismerete
HTML, CSS, JavaScript, jQuery fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
Bootstrap ismerete
MySQL magabiztos ismerete
Objektum-orientált szemléletű fejlesztés
GIT verziókövető rendszer használata
Előnyt jelent:
PHP keretrendszerek (pl. Codeigniter, Laravel, Symfony)
SASS ismerete
Flutter fejlesztési tapasztalat
Amit nyújtunk:
Fix havi alapjövedelem,
Alapbéren felüli, elérhető extra jövedelem,
Béren kívüli juttatások (Szép kártya és Egészségbiztosítás),
Mobiltelefon, laptop,
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
Hosszútávú munkalehetőség,
Céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
1 év után Home Office lehetőség,
Az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.