Webes Alkalmazásfejlesztő

Kite zrt. - Nádudvar
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A társaság weboldalának, webes alkalmazásainak fejlesztése, üzemeltetéseMeglévő közösségi és webes alkalmazások karbantartásaFejlesztési projektek elkészítéseFix havi alapjövedelem, alapbéren felüli, elérhető extra jövedelem, béren kívüli juttatások Szép kártya és Egészségbiztosítás, mobiltelefon, laptop, stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség, hosszútávú munkalehetőség, céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból, 1 év után Home Office lehetőség, az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása. PHP magas szintű ismereteHTML, CSS, JavaScript, jQuery fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalatBootstrap ismereteMySQL magabiztos ismereteObjektum-orientált szemléletű fejlesztésGIT verziókövető rendszer használataPHP keretrendszerek pl. Codeigniter, Laravel, SymfonySASS ismereteFlutter fejlesztési tapasztalat