Vizuális Ellenőr

Randstad hungary kft. - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Kecskeméti partnercégünk saját állományába keresünk vizuális ellenőr kollégákat. Olvasd el a hirdetést, és ha szimpatikusnak találod, bátran jelentkezz.
Gumi tömítőgyűrűk/szimmerringek minőségi ellenőrzése, technológiai szabályok betartásával történő válogatása
Standardok és technológiai előírások maximális betartása mellett minőségi, pontos, felelősségteljes munkavégzés
Munkaterület tisztán és rendben tartása
Elvárások / Requirements
Legalább 8 általános iskolai végzettség
Álló munkavégzés vállalása
3 műszakos, 8 órás munkarend vállalása
Amit nyújtunk / Benefits
Hosszútávra tervezhető, teljes mértékben bejelentett munkaviszony havi kifizetéssel
Könnyű fizikai munka, bárki számára könnyen elvégezhető és elsajátítható
A 8 óra munkaidő valóban 8 óra és a szünetidőt sem kell ledolgozni
Tervezhető a szabadság és kiszámítható a munkarend
Támogató a csapat és a mentorok, akikre végig számíthatsz a betanulási időszakban és utána is
Előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított
Jelenléti jutalmat és mosópor juttatást is biztosítanak pluszban
Műszakokhoz igazodó ingyenes céges buszjáratot biztosítanak a következő településekről:
Nagykőrös, Kecskemét, Fülöpszállás, Szabadszállás, Izsák, Ágasegyháza, Kiskunfélegyháza, Jakabszállás, Matkó, Helvécia, Ballószög, Kunszentmiklós, Kunadacs, Kerekegyháza, Hetényegyháza
Betanulási idő alatt (kb. 3 hét:
elmélet+gyakorlat) br. 1883 Ft/óra bérezés biztosított
Betanulási idő után br. 2318 Ft/óra + prémium + cafeteria juttatás jár