Betanított Gépkezelő, Vizuális Ellenőr Pozíció Kecskemét-Kadafalván

Trenkwalder magyarország - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Betanított gépkezelő, vizuális ellenőr pozíció Kecskemét-Kadafalván
Leírás
Várjuk jelentkezésed Kecskemét-Kadafalva, Heliport Ipari Parkban található partnerünkhöz BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ, VIZUÁLIS ELLENŐR pozícióba, 3 műszakos munkarendbe.
Feladatok
Termékek ellenőrzése nagyító alatt hibakatalógus alapján,
Fröccsöntő gépek alapanyaggal történő ellátása,
Dokumentációs feladatok.
Elvárások
8 általános iskolai végzettség,
3 műszakos munkarend vállalása,
előny a gyártókörnyezeti tapasztalat.
Amit kínálunk
Nettó 340.000 Ft-os kereseti lehetőség vár rád,
A kiválasztási folyamat gyors, így pár napon belül munkába is tudsz állni,
Jelenléti bónusz+Cafeteria juttatás jár az alapbéren és pótlékon felül,
Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről:
Ágasegyháza, Ballószög, Fülöpjakab, Fülöpszállás, Helvécia, Hetényegyháza, Izsák, Kisizsák, Jakabszállás, Kadafalva, Katonatelep, Kecskemét, Kerekegyháza, Kiskunfélegyháza, Kunadacs, Kunszállás, Kunszentmiklós, Matkó, Nagykőrös, Szabadszállás
Munkavégzés helye
Kecskemét