Víztermelési Építőmérnök

Fővárosi vízművek zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az alacsonynyomású és gravitációs ivóvízcsatornák éves mosási tervének elkészítése, folyamatos aktualizálása, összhangban az üzemeltetési igényekkelaz alacsonynyomású és gravitációs ivóvízcsatornák éves mosásának helyszíni szakmai felügyelete, koordinálása, kapcsolattartás külső vállalkozókkala járható ivóvízcsatornák és a hozzájuk kapcsolódó műtárgyak pl. aknák, zárak, szellőzők stb. ürítés utáni helyszíni állapotfelmérése, az állapotfelmérésekről szóló adatok számítógépen történő rögzítése és feldolgozásaaz állapotfelmérési eredmények tükrében javaslattétel az ivóvízcsatornák jövőbeni karbantartásaira és rekonstrukcióiraaz ivóvízcsatornák rekonstrukciós vagy egyéb karbantartási munkáinak előkészítése, műszaki feladatkiírások készítéseaz ivóvízcsatornák több éves tisztítási és rekonstrukciós stratégiájának rendszeres frissítésea Víztermelési osztály éves fenntartási tervének készítésében és naprakész vezetésében való részvétel a víztermelési létesítményekkel kapcsolatos karbantartási munkák tervezése, nyomon követése, folyamatos aktualizálásavíztermelési létesítményeket érintő beruházási munkák terveztetéséhez szükséges felmérések elvégzése, a kapcsolódó szakmai feladatkiírások határidőkre történő összeállításaa karbantartási és hibajavítási munkák ellenőrzése, a költségkeretek felügyeletejelentések, riportok, költségbecslések összeállításaszerződések szakmai tartalmának összeállítása, versenyeztetések műszaki előkészítése, szerződések nyomon követése, kezelésekivitelezési munkák időszakos helyszíni ellenőrzésebeérkező számlák szakmai igazolásaizgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatban domboríthatod tudásodatstabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunkszéles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsztámogatjuk személyes fejlődésedetképzésedre nagy gondot fordítunkrugalmas munkarendben, részben otthonról végezheted a munkádatkipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinketvállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz a nyáronhűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjukfelsőfokú építőmérnöki műszaki végzettséggel rendelkezelerős ismereteid vannak a különféle építőanyagokra vonatkozóanerős felhasználói szintű MS Office programhasználó vagyB kategóriás jogosítványod van és aktívan használod iskiváló a döntéshozatali és problémamegoldó képességedlogikus gondolkodásmódú, valamint kiváló elemző- és szervezőkészség jellemezszívesen tanulsz és fejleszted magadidőszakosan zárt térben is képes vagy helyszíni felmérési munkát végezni a kollégákkalSAP program ismeretetárgyalóképes angol nyelvtudásközművezetékek ivóvíz, szennyvíz, épületek vagy egyéb műtárgyak állapotfelmérésében szerzett több éves munkatapasztalat