Villanyszerelő

Ppa controll, a. s. - Göd
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Általános villanyszerelői feladatok ellátásTelepítés végrehajtása a jóváhagyott projektdokumentáció szerintBerendezések megfelelő csatlakoztatása projektdokumentáció alapján Az esetleges eltérések feljegyzéseSzerelési és bontási tevékenységek végzése az adott megrendelésen belülkábelek telepítése, fektetése, kábelvégződések kialakítása és azok csatlakoztatásaelosztók telepítése és egyéb kapcsolódó tevékenységekBiztosítja a rábízott eszközök és berendezések működőképességétKomplex önálló munkavégzés nyújtása ügyfelek részére, szerelési és bontási tevékenységek.Munkavállalóinknak lehetőséget kínálunk arra, hogy sokszor egyedülálló projekteken dolgozzanak. Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk. Juttatási rendszerünk támogatja a munka és a magánélet egyensúlyát.Munkaviszony típusa:
Teljes munkaidős állás / egyéni vállalkozó Végzettség:
Középfokú szakképzés, szak:
szakirányúSzak:
elektronikai technikus ,energetika vagy egyéb szakirányú képzettségElvárt tapasztalat:
Legalább 1 év szakmai tapasztalatJogosítvány:
B kategóriás – előnyt jelentBelépési időpont:
Megállapodás szerint Számítógépes és nyelvi ismeretek:
Angol nyelv előnyt jelentSzlovák nyelv előnyt jelentEgyéb követelmények:
Tapasztalat a szerelési tevékenységek területénSzakmai alkalmasságKézügyességFelelősségteljes hozzáállás a munkáhozFizetési feltételek:
Megegyezés szerint Jogosítvány:
B kategóriásNyelvi ismeretek:
Angol nyelv előnyt jelentSzlovák nyelv előnyt jelent