Villanyszerelő

Sundroid kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Naperőművek elektromos KIF, KÖF hálózati berendezéseinek karbantartása,inverterek szerelése és karbantartásaegyéb villanyszerelői feladatokerősáramú KIF, KÖF és gyengeáramú szereléshibakeresésdiagnosztikaKiemelt bérezéselőrelépési lehetőséggelMobiltelefon korlátlan használattal, laptop/tabletFejlődési, tanulási lehetőség, támogatott képzésekBéren kívüli juttatások:
Bölcsődei-óvodai támogatás,kulturális/sport rendezvényekre bérlet,munkába járás támogatása.Minőségi munkaruházat és munkaeszközökSzabad hétvégékIdeális belépési pont a felfutó szakaszában lévő naperőműves piacon nem HMKE már most piacvezetőként tevékenykedő stabil cég életébeFiatal, lendületes, támogató csapatVillanyszerelői végzettség
Erősáramú munkatapasztalat
Inverter szerelési tapasztalat
Megújuló energetika iránti érdeklődés
Fejlődési vágy
Megbízhatóság
Erős műszaki affinitás
Jó problémamegoldó készség
Csapatjátékos szemlélet
Önálló munkavégzésÉpületgépészeti szerelésben, illetve automatizálási rendszerekben szerzett tapasztalat
Invertertípusok, solar rendszerek ismerete AC/DC
Alapszintű informatikai ismeretek
B/B+E kategóriás jogosítvány
Kapcsolási jogosultság