Villanyszerelő

Mary-ker pasta kft. - Szeged
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Dunakeszi tésztagyártó üzemünkbe keresünk Villanyszerelőt 1 ill. 3 műszakos munkarendbe.
Bejelentett munkaviszony, biztos kereseti lehetőséggel. Hosszú távú munkalehetőség!
Feladatok
Villanyszerelői munkák elvégzése a műszaki vezető által adott utasítások alapján.
Elvégzi az üzem egyéb berendezéseinek karbantartását a karbantartási utasítások alapján.
Elvárások
Szakirányú végzettség
Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés.
Kreatív, jól terhelhető, ambiciózus
1 vagy 3 műszak vállalása
Amit kínálunk
Teljes munkaidőre bejelentés - Jó megközelíthetőség - Túlórázási lehetőség, túlóra bónusz - Túlórák havi szintű elszámolása, kifizetése - Kihívást jelentő, változatos munkakör - Azonnali munkakezdés - 3 hónap után Szép Kártya
100% utázás támogatás - év végi juttatások
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye
2120 Dunakeszi, Bem utca 9.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát vagy keressen bennünket az alábbi telefonszámon:
+36-20/532-1828