Villamossági Karbantartó

My hr team személyzeti szolgáltató kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Villamossági karbantartó
Feladatok:
A karbantartási csapat tagjaként a termelő, kiszolgáló berendezések karbantartása, valamint az épületek fenntartása, karbantartása:

A folyamatosan üzemelő gyártó- és feldolgozógépek villanyszerelési és műszerjavítási feladatainak, valamint az üzemcsarnokok, épületek fenntartási, karbantartási feladatainak ellátása,
Villamos berendezések, villamos hálózatok javítása, 0,4 kV-os hálózat és kapcsolótéri javítások végzése,
Folyamat vezérelt technológiai berendezések vezérlésének ellenőrzése, hibafeltárás, javítási feladatok végzése,
Pneumatikai rendszerek karbantartása, javítása,
Önálló munkavégzés a villanyszerelési- és műszertechnikai javítási, karbantartási munkák területén a műszaki vezetők utasítása, valamint a kézhez kapott tervdokumentációk alapján.
Elvárások:

Szakirányú - villanyszerelő -végzettség,
Gyártó és termelő berendezések komplett karbantartásában szerzett tapasztalat,
3-5 éves szakmai gyakorlat termelő cégeknél,
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
Hatékony, gyors, önálló munkavégzés,
Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség,
Megszakítás nélküli, de tervezhető munkarend vállalása.
Előnyök:

Targoncavezetői, darukezelői jogosítvány,
Kazánkezelői végzettség, vízkezelési tapasztalat,
Elektrikusi végzettség, tapasztalat.
Munkaidő:
Folyamatos 4 műszak, 12 órás, 12 havi munkaidő keretben.
Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér,
Bónusz,
Határozatlan idejű munkaszerződés,
Kiemelkedő cafeteria,
Utazási támogatás.

Munkavégzés helye:
Miskolc