Villamosmérnök

Techniq 2000 kft - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

EAE tokozott sínes projektek komplex lebonyolításaEAE tokozott sín-rendszerek tervezése és konfigurálásaÁrajánlat készítésHelyszíni support kivitelezők számáraTervező-támogatás az EAE tokozott sínekkel kapcsolatbanKomplex tervezési feladatokban való részvételÜgyfelekkel történő kapcsolattartásAutocad 3D tervek készítéseTeljes munkaidős bejelentett munkaviszonyHosszú távú stabil munkalehetőségSzakmai fejlődési lehetőségKulturált munkakörülmények, kellemes munkahelyi légkörVersenyképes jövedelemSzemélyes mentor, támogató csapatFelsőfokú szakirányú- villamosmérnöki végzettség1-5 év kivitelezésben szerzett releváns villamosmérnöki tapasztalatOffice szoftvercsomag felhasználói szintű ismereteNagyfokú precizitás és pontosság, határidők betartásaÖnálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség, eredményorientált műszaki gondolkodásmódJó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyarántMinőség- és megoldásorientált szemlélet, felelősségteljes hozzáállás és munkavégzésRugalmasság, terhelhetőség és jó problémamegoldó képességB kategóriás jogosítványErősáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalatVillamos tervezői-, FMV- és műszaki ellenőri jogosultságProjektvezetési ismeretekAngol nyelvtudás