Villamosmérnök Projektmenedzser

Bureau veritas magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Szakértői vizsgálati tevékenység felelősségteljes, szakszerű végrehajtásaKészülékek / berendezések szakértői és szabványossági vizsgálatainak előkészítése, végrehajtásaVizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések összeállítása angol és/vagy magyar nyelvenProjektmenedzsment szakmai támogatása.Részvétel mérnöki szolgáltatások és projektek auditálásában, vizsgálatában és ellenőrzésében.Szakmai tapasztalattól függő versenyképes fizetés,Béren kívüli juttatások, éves bónusz, egészségbiztosításMunkaeszközök:
telefon, laptopCéges gépjármű magánhasználatra isSzakmai fejlődés, képzésekVáltozatos projektekSzakirányú felsőfokú villamosmérnöki végzettségBiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudásB kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóságProjektorientált gondolkodás, megoldóképességMérnöki gondolkodásmód, önálló munkavégzés, új ismeretek iránti nyitottságMagyar Mérnök Kamarai műszaki ellenőri jogosultság és/vagyATEX gyakorlatban szerzett tapasztalatVillamos gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat