Projektmenedzser - Npi, Automotive (Lv) @ Tech People Hungary

Tech people hungary - Sátoraljaújhelyi Járás
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök);

  • 3-5 éves gyártóvállalatnál (autóipar) szerzett tapasztalat (NPI mérnök, projektmérnök, gyártásindító mérnök, New Product Introduction, Project Engineer, Project Manager, Projektingenieur);

  • IATF 16949autóipari szabványismeret;

  • Aktív ANGOL vagy NÉMET nyelvismeret;

  • Megoldásközpontú és kreatív gondolkodásmód;

  • Cél- és feladatorientált munkavégzés;

  • Határozott, önálló, rugalmas és eredményorientált személyiség.

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PROJEKTMENEDZSER - NPI, AUTOMOTIVE, IATF 16949 (LV)

,[NPI projektek (új termékek bevezetése) teljeskörű menedzselése és koordinálása;
, A projektekkel kapcsolatos egyeztetések műszaki témákban a társterületekkel (gyártás, minőségbiztosítás, termékfejlesztés), a külföldi kollégákkal és a vevőkkel;
, Időtervek készítése, az ütemterv nyomonkövetése, betartásának felügyelete;
, Aktív részvétel az új termékek gyárthatósági vizsgálatában, Control Plan, illetve FMEA készítésében, valamint a belső dokumentációk kialakításában;
, Próbagyártások levezénylése, kiértékelése, azok dokumentálása;
, Prototípus és nullszéria gyártások koordinálása a vevői igényeknek megfelelően;
, Meglévő és új vevőkkelvaló kapcsolattartás műszaki és termékfejlesztési szinten;
, Gyártásfejlesztő javaslatok kidolgozása. ] Requirements:
C, Degree, Project management, creativity, Communication skills, flexibility