Villamosmérnök

Ecopro global hungary zrt. - Debrecen
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

- Hibaelhárítás az üzem működési és elektromos problémáival kapcsolatban - Folyamatdokumentumok áttekintése, például a PFD, P&
ID - Elektromos dokumentáció áttekintése, például az SLD-t, MCC - HV&
MV&
LV villamos berendezéseinek üzemeltetése és karbantartása - Jelentés és összefoglaló az elektromos fogyasztásról - Az elektromos berendezések fejlesztése és működési hatékonyságának felülvizsgálata - Részvétel új projektben, elektromos berendezések tervezésében és beszerzésébenFolyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunkSzabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőségKiemelkedő, pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag Cafeteria, bónuszNapi egyszeri ingyenes meleg étkezésHeti egy gyümölcsnap - Főiskolai/egyetemi végzettség villamosmérnöki, vagy mechatronikai - 2-3éves villamosmérnöki tapasztalat - Kommunikáció képes angol nyelvismeret