Villamosmérnök

Randstad hungary kft. - Sopronkövesd
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk kulcsfontosságú szerepet tölt be az autóiparban, együttműködve a vezető autógyártókkal.
A dinamikus előrelépés és folyamatos technológiai fejlődés biztosítása érdekében új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:
VILLAMOSMÉRNÖK
Rendszert működtető számítógép telepítése és üzembe helyezése
Nyomonkövető rendszer telepítése, üzembe helyezése és karbantartása, új és meglévő sorokra
Termelési adatbázisok készítése és adminisztrálása
Csapattagként közreműködés új gyártmányok bevezetési folyamatában, mérnöki változtatásokban
Oktatások tartása a rendszer használatáról (operátorok, karbantartók, mérnökök részére)
Elvárások / Requirements
Villamosmérnöki végzettség
Alapszintű PLC ismeretek
Alapszintű IT ismeretek
Középfokú angol nyelvismeret
Előny:
Gépek üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
SQL adatbázis kezelés
Amit nyújtunk / Benefits
Szakmai tapasztalatnak megfelelő jövedelem
Egyéb kiegészítő juttatások (13.Havi, cafetéria, étkezési hozzájárulás, ideiglenes szállási lehetőség, nyári bónusz,...)