Villamosmérnök

Contemporary amperex technology hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A feladataid lesznek:
Felelősség vállalása a nagyfeszültségű alállomások (beleértve a GIS-berendezéseket, olajos transzformátorokat, középfeszültségű kapcsolóberendezéseket, kisfeszültségű kapcsolóberendezéseket, száraz transzformátorokat, közép- és kisfeszültségű kábeleket és egyéb fő berendezéseket) tervezéséért, ajánlattételéért, építéséért és kivitelezéséért, a rendszer átvételéért, valamint a későbbi rendszer üzemeltetéséért és karbantartásáért;
Támogatni a kivitelező céget az áramszolgáltató vállalatokkal való kapcsolattartásban, a projekt ellenőrzése és az áramszállítás érdekében;
Hivatalos engedélyekben eljárni a megfelelő szervek felé;
Részvétel a tervezők által rendelkezésre bocsátott rajzok felülvizsgálatában;
Részvétel az építési tervek felülvizsgálatában;
ellenőrizni a felügyeleti vázlatotés a felügyelet végrehajtásának részleteit;
illetve a beszállítók képesítéseit;
Egyeztetés a tervezőirodával az építés során felmerülő műszaki problémák megoldásának érdekében;
A projektmenedzsment partner felügyeleti tevékenységének rendszeres ellenőrzése, az építési munkák és anyagok minőségének biztosítása érdekében;
A havi előrehaladási terv és a projekt háromhetes gördülő tervének ellenőrzése;
Változásmenedzsmentfolyamatok támogatása, irányítása;
Mintáztatási-engedélyezési folyamatok támogatása, a projektfolyamatok dokumentációjának hitelességének és pontosságának ellenőrzése;
Együttműködés a műszaki felügyelettel a projekt különböző munkáinak az elfogadásában;
A felettesed segítése a projekt esetleges minőségi és munkabiztonsági problémáinak kivizsgálásában;
A létesítmények átadása után képviselni saját szakterületét az épületkarbantartó csapatban.
Amit tőled várunk:
Villamosmérnök diploma;
Villamos alállomás kezelésére feljogosító végzettség;
Villamos rendszereküzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat;
Legalább 5 év nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat tervezésben, kivitelezésben, projekt koordinációban;
Jó angol nyelvtudás;
Magas felelősségtudat, szakmaiság és csapatszellem;
Debreceni munkavégzés vállalása.
Előnyt jelent
Műszaki ellenőri jogosultság;
Üzemtámogatásban szerzett tapasztalat (légkezelés, sűrített levegő előállítás, vákuumrendszerek, vízkezelés, hűtési rendszerek, BMS, EMS).