Villamosmérnök

Viapan „dologidő” kft. - Rácalmás
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk a világ hetedik legnagyobb abroncsgyártójaként kiváló minőségű abroncsokat gyárt személygépkocsik, haszongépjárművek és a motorsportok számára. A vállalat öt országban rendelkezik gyárakkal (Dél-Korea, Kína, Magyarország, Indonézia, Egyesült Államok), kiterjedt értékesítési hálózatának köszönhetően pedig több mint 160 országba szállít abroncsokat.
A vállalat új teherautó- és autóbuszabroncs-gyártó üzemcsarnokkal bővíti egyetlen európai gyárát, amely Rácalmáson található. Ezzel párhuzamosan a több mint 700 férőhelyes dunaújvárosi munkásszállóját is bővíti. A termelés indítása 2026., a projekt várható zárása 2027. év végére tehető.
Ezen projektre keresünk kollégát 4 éves határozott időtartamra.
Az építőipari beruházások összvolumene 77 000 m2-re tehető.
Feladatok:
- Két barnamezős beruházási projekt lebonyolításában történő részvétel az előkészítéstől a kivitelezésig és a projektek sikeres átadásáig
- A tervezési és engedélyeztetési folyamatok koordinálása
- Beérkező ajánlatok minősítése, szerződések előkészítése, kisebb kiegészítő munkálatok esetén műszaki specifikációk összeállítása
- Külsős műszaki ellenőrök munkájának ellenőrzése és összefogása
- Szakági tervek ellenőrzése, véleményezése
- A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók munkájának irányítása
- Kooperációk szervezése, azokon történő részvétel, technológiai-szerelési munkálatok felügyelete
- Projekt-adminisztrációs feladatok ellátása, fővállalkozó minőségbiztosítási rendszerének folyamatos ellenőrzése
- Rendszeres műszaki riportálás a cég felső vezetői felé, heti összefoglalók készítése az ütemterv alapján
- Megrendelői és fővállalkozói elszámolások összeállítása, alátámasztása
- Részvétel az átadási és üzembe helyezési eljárások során
- Hatósági engedélyeztetési eljárások mérnöki támogatása
- A műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatása a teljes projekt során
- Termelő gépek, gyártósorok telepítésének szakmai támogatása
Munkarend:
-08:
00-16:
40 (H-CS)
- 08:
00-15:
50 (P)
Munkavégzés helye:
Rácalmás
Elvárások:
- Villamosmérnöki végzettség
- Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
- Precizitás, pontosság, határidők betartása
- Aktív angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, jó stressztűrő képesség
Előnyt jelent:
- Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság
- Erősáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat
- SAP rendszer ismerete
- Kiterjedt tűzvédelmi rendszerekben, elsősorban tűzjelző rendszerekben szerzett jártasság
- Gumiiparban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
-Versenyképes ösztönző munkabér megállapodás alapján
-Évi nettó 200.000 Ft cafeteria (SZÉP kártya)
-Havi 13860 Ft étkezési támogatás
-Évvégi bónusz
-Szükség esetén térítésmentes szállást a gyár korszerű apartman szállójában
-Ingyenes buszjárat számos településről (Dunaújváros, Baracs, Előszállás, Buda, Pest, Székesfehérvár, Kalocsa, Százhalombatta, Pusztaszabolcs)