Villamosmérnök

Magyar cukor zrt. - Kaposvár
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő gyári folyamatirányító rendszerek üzemeltetéseszükség szerinti hiba keresése és javításafolyamatos fejlesztése, korszerűsítéseAz új technológiai beépítésekműszerezése és folyamatirányítási oldalának tervezésekivitelezésének vezetéseGép- és berendezés-beszállítókkal történő kapcsolattartásVersenyképes alapbérMagas béren kívüli juttatások13. havi fizetés14. havi fizetés egyéni teljesítmény függvényébenSzakmai fejlődési lehetőségÁllandó, stabil munkahely24 órás csoportos balesetbiztosításVillamosmérnök végzettség folyamatműszerezés, irányítástechnikai szakirányMinimum 3-5 év szakmai tapasztalatPLC rendszerek ismerete:
Siemens Step 7 / Tia portal + HMIBeckhoff TwinCAT 2Biztonsági PLC ismerete:
SICKLEUCETerepi busz/ technológiák ismerete:
ProfiNET / ProfiSAFE / ProfiBUS / ModBUSKapcsolási rajzok ismerete Egyvonalas/áramutasB kategóriás jogosítványKommunikációképes angol nyelvtudás DCS rendszerek ismerete:
YokogawaABB FreelanceMozgásvezérlők ismereteSEWSIEMENS 1200/1500 built in technology objectsRobot programozási ismeretekKUKAYASKAWAEPLAN tervező rendszer ismereteKis és középfeszültségű villamos hálózatok és teherelosztó rendszerek ismereteTermelő/csomagoló gépek gyártásában/ szervizelésében szerzett tapasztalat