Villamosmérnök @ Hunam Personnel Solutions Kft.

Hunam personnel solutions kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat,
  • elektromos rendszerek telepítése és karbantartása területén szerzett alapos ismeretek,
  • önálló munkavégzésre és később épülő csapat vezetésére alkalmas, eredményorientált személyiség.

,[ Az építési és telepítési időszak alatt a gyártást végző gépek tervezése, fejlesztése és telepítése, bekötési elektromos konstrukció felülvizsgálata további bővítéshez,, a gyártósorok telepítésében való aktív közreműködés,, elektromos vezérléssel kapcsolatos karbantartási folyamatok és policy-k irányítása,, termelési berendezések karbantartása, valamint a megelőző karbantartás ütemterveinek irányítása,, A berendezések hibáinak ellenőrzése és az azokkal kapcsolatos intézkedések,, PLC (Simens S7-1500, Mitsubish Q) működtetése, logikai megértés és programkezelés,, Touch (Simens -1200, pro-Face GP) és HMI (Simens WinCC 7.5 SP2, Cymon) programok módosítása és kezelése.] Requirements:
PLC, HMI, HMI Programming Tools:
. Additionally:
Lunch card, Small teams, Flat structure, Free lunch, Mobile phone, Free parking, No dress code.