Villamosmérnök @ Hunam Personnel Solutions Kft

Hunam personnel solutions kft - Debrecen
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Felsőfokú villamosmérnöki végzettség és villamos alállomás kezelésére feljogosító végzettség

Villamos rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Legalább 5 év nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat tervezésben, kivitelezésben, projekt koordinációban;

Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Vezetői attitűd, kisebb csapat irányításában jártasság

,[Felelősség a nagyfeszültségű alállomások (beleértve a GIS-berendezéseket, olajos transzformátorokat, középfeszültségű kapcsolóberendezéseket, kisfeszültségű kapcsolóberendezéseket, száraz transzformátorokat, közép- és kisfeszültségű kábeleket és egyéb fő berendezéseket) tervezéséért, ajánlatok kiértékeléséért, építéséért és kivitelezéséért, a rendszer átvételéért, valamint a későbbi rendszer üzemeltetéséért és karbantartásáért, A kivitelező cég támogatása az áramszolgáltató vállalatokkal való kapcsolattartásban a projekt bejelentése, ellenőrzése és az áramszállítás érdekében, Hivatalos engedélyekben eljár a megfelelő szervek felé, Egyeztet a tervezőirodával az építés során felmerülő műszaki problémák megoldása érdekében, Change management folyamatok támogatása, irányítása, Ellenőrzi az alvállalkozói beszállítók által benyújtott módosítási dokumentumokat, és felülvizsgálja azok befolyását az eredeti tervekre tekintettel (mintáztatási-engedélyezési folyamatok támogatása);
szúrópróbaszerűen ellenőrzi a projektfolyamatok dokumentációjának a hitelességét és pontosságát, A projektmenedzsment partner felügyeleti tevékenységének rendszeres ellenőrzése, az építési munkák és anyagok minőségének biztosítása érdekében, Együttműködve a műszaki felügyelettel részt vesz a projekt különböző munkáinak az átvételében, A létesítmények átadása után képviseli saját szakterületét az épületkarbantartó csapatban] Requirements:
CI Additionally:
Free parking.