Villamos Karbantartó

Ti automotive hungary kft. - Győr
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

A termelő berendezések, gépek üzemkészségének biztosítása, mechanikai és elektromos karbantartásaHibajavítások, megelőző és TPM karbantartások végrehajtása a vállalat irányelveinek megfelelőenÉves karbantartásokban történő részvételÜzemelési hibák javításaGyártási folyamatok optimalizálásának támogatásaÚj termékek bevezetéséhez szükséges folyamatok támogatásaÚj berendezések beüzemelésének támogatásaTípusváltásoknál a gépek átszerelése, beállításaVersenyképes bérezésSzínvonalas munkakörnyezetCafetériaMinőségi bónuszJelenléti bónuszLojalitási bónuszKompetencia bónusz13. havi fizetésBejárás támogatásaHosszú távon biztos munkalehetőségVillamos szakirányú végzettség Villamos rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasása értelmezéseHasonló területen területén szerzett tapasztalatTermelő vállalatnál szerzett tapasztalatÖnálló munkavégzés képességeSzámítógépes ismeretekTöbbműszakos munkarend 3-4 műszak vállalásaAutóiparban szerzett tapasztalatRobottechnika ismeretePLC és kamerás rendszerek ismereteHidraulikus, pneumatikus rendszerek ismereteNyelvismeret angol/német