Villamos Karbantartó

Trenkwalder - Győr
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Villamos karbantartó
Leírás
Győri csapatunk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat az alábbi feltételek szerint:
Feladatok
A termelő gépek, berendezések üzemkészségének biztosítása, váratlan meghibásodásainak javítása, dokumentálása
Hibajavítások, PM és TPM karbantartások végrehajtása
Évi kétszeri leállások alkalmával a gépek, berendezések villamos felújítása, fejlesztése
Elvárások
Erősáramú villanyszerelői középfokú (esetleg technikusi) végzettség
Legalább három év, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
Jó villamos rajzolvasási készség (PLC vezérlések ismerete előny)
Önálló munkavégzés képessége
Folyamatos munkarend vállalása
Amit kínálunk
Fix nyári félhavi alapbér
Fix 13. havi alapbér
40% Műszakpótlék (18-06 óra között)
Kiemelkedő munkába járási támogatás nettó 30 Ft/km
Kedvezményes munkahelyi melegétkezés
Teljesítményfüggő mozgóbér
Munkatársi ajánlási bónusz minimum 150.000 Ft
Hűségbónusz
Munkavégzéshez szükséges teljes körű szerszámkészlet biztosítása
Munkavégzés helye
Győr