Villamos Karbantartó Mérnök/Villanyszerelő

Enchem hungary kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szakmailag támogatja a termelést, koordinálja az erőforrásokat, aktívan részt vesz az új telepítésekben. Kapcsolatot tart fenn alkatrész beszállítókkal, szervizközpontokkal és alvállalkozókkal. Irányítja és támogatja a termelő berendezések villamos karbantartási és fejlesztési munkáit. Azonnal kijavítja az elektromos hibákat és biztosítja a folyamatos gyártás feltételeitMegtervezi a megelőző karbantartást, elemzi az állásidőt, előkészíti és ütemezi a tervezett karbantartástKialakítja az LO/TO/TO utasítások rendszerét a villamos területenFeladatokat, eljárásokat és munkautasításokat készít a fejlesztésekhez, új projektekhezKontrollálja a karbantartási költségeket, elkészíti az éves karbantartási költségtervet a saját területén. Az auditok során teljesíti a karbantartással kapcsolatos elvárásokat. Lean szemlélettel fejlesztési javaslatokat tesz, költséghatékonyságot növelő ötleteket dolgoz ki. Egy új gyártócéghez történő csatlakozás lehetősége. Versenyképes bérezésVillamosmérnöki végzettség vagy kb. 3 év elektromos karbantartási tapasztalat nemzetközi gyártási környezetben. Villanyszerelő végzettség. ATEX szerelési szakképesítésKözépfokú, aktív angol nyelvtudásMS Office ismeretek, főleg EXCELJó elemző és problémamegoldó készségProaktív, csapatjátékos, megoldásorientált hozzáállásAkkumulátorgyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent!