Erősáramú Üzemmérnök Az Energiaellátás Területén

Randstad hungary kft. - Kecskemét
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!
Középfeszültségű (KÖF) és Nagyfeszültségű (NAF) villamos hálózatok és az Energiaellátó központ Kisfeszültségű villamos rendszereinek és berendezéseinek mérnöki szintű szakmai felügyelete, valamint az üzemviteli, karbantartási és javítási folyamatainak szervezése. Meghibásodások esetén a helyi karbantartó személyzet szakmai támogatása
Villamos hálózatok minőségi jellemzőinek teljeskörű felügyelete, mérési eredmények kiértékelése.
Üzemeltetési koncepciók kidolgozása, aktualizálása, optimalizálása
Tervezett és nem tervezett operatív üzemeltetési feladatok kiadása és koordinálása
Kapcsolattartás külső cégekkel, kivitelezőkkel, más társterületekkel
Optimalizálási projektek vezetése és/vagy részvétele a meglévő rendszereken
Új rendszerek tervezési és kivitelezési folyamatában az üzemeltetői szempontok és álláspontok aktív képviselete
Elvárások / Requirements
Befejezett villamosmérnöki tanulmányok
Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat Közép- és Nagyfeszültségű berendezések üzemeltetési területeken
Legalább 2-3 éves tapasztalat projektek vezetésében és/vagy külső cégek irányításában
Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
Utazási hajlandóság, külföldi kiküldetés vállalása
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
Önállóság, pontos, strukturált és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, stratégiai gondolkozás és cselekvés
Kapcsolattartás németországi szakmai csoportokkal
Előny:

Villanyszerelői végzettség
Villamos alállomás kezelői végzettség
FAM tapasztalat
Eplan / Ruplan tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapbér
Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
Home office lehetőség – munkakörtől függően
Letelepedési támogatás
Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
Kollektív élet- és balesetbiztosítás
Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.