Villamos Karbantartó (Gépkarbantartás)

Trenkwalder - Veszprém
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Villamos karbantartó (gépkarbantartás)
Leírás
Munkatársat keresünk VESZPRÉMI megbízónk részére Villamos karbantartó pozícióba.
Feladatok
Gyártóberendezések, egyedi célgépek és CNC szerszámgépek elektronikai rendszerének hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartása
Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
Üzemzavar elhárítása, javítási és felújítási feladatok ellátása
Géplakatos kollégák munkájának támogatása
Fejlesztési javaslatok a visszatérő problémák megelőzésére
Karbantartáshoz szükséges tartalék alkatrészek kezelése
Elvárások
Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő/ technikusi)
Karbantartási területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
Elektromos rajzok és műszaki dokumentációk értelmezése
Automatizálási környezetben szerzett releváns tapasztalat
3 műszakos munkarend vállalása
Előny:

PLC vezérlések ismerete (Siemens, Omron, Fanuc, Schneider)
Villamos hajtásrendszerek ismerete
Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
Angol vagy német nyelvismeret
Emelőgép/targonca jogosítvány
Amit ajánlunk
Cafetéria:
nettó 20.000 forint
Évközi hűségbónusz
Év végi jelenléti bónusz
Bejárás támogatása:
veszprémi munkatársaknak!
Gépjármű támogatás/ Buszbérlet támogatás
Ingyenes céges buszjáratok
Családias, támogató légkör
Műszakpótlék
Irodánk:
Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)
Munkavégzés helye
Veszprém