Vevőszolgálati Munkatárs

Obi hungary retail kft. - Kecskemét
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Tájékoztatod a vásárlókat jótállás, szavatosság, stb. Kezeled az áruházi szolgáltatásokat hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhozszállítás magas színvonalonMűködteted a vevőszolgálati pult funkcióit hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb. Kezeled a vásárlói panaszokat és vevői visszárukatNyomon követed és dokumentálod a termékek garanciális cseréjének ügyintézését Kezeled a pénztárgépet, készpénzt és egyéb fizetőeszközöketVevőmegbízásokat készíteszBiztosítod és ellenőrzöd a fogyóeszközöket 100 %-os vasárnapi pótlék AYCM All You Can Move Bérlet támogatás Céges rendezvények EAP Employee Assistance Program Egészségbiztosítás Karácsonyi jutalom Tréningek és továbbképzések Dolgozói vásárlói kedvezmény Vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalattal rendelkezelKiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezelUdvarias és segítőkész személyiség vagyDinamikus és jó csapatjátékos vagyPrecíz, pontos munkavégzés jellemezÜgyfélfélorientált gondolkodásmód jellemezStressz tűrés, rugalmasság jellemezTudsz angolul / németülHasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalattal rendelkezel