Vevőszolgálati És Logisztikai Adminisztrátor

Randstad hungary kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Partnercégünkhöz Vevőszolgálati és logisztikai adminisztrátor munkatársat keresünk.
Szívesen csatlakoznál egy céghez, mely az elektronika és gyógyszeripar számára kínál alkatrészeket, alapanyagokat és végzi azok szállítmányozását? Szereztél már legalább 1 év tapasztalatot vevőszolgálati vagy akár logisztikai pozícióban? Legalább társalgási szinten és magabiztosan kommunikálsz angolul? Amennyiben a válaszod igen, akkor az ajánlatunk Neked szól!
Vevőktől érkező megrendelések feldolgozása
Készletről kiszállítható áruk összekészíttetése a raktárral
Fuvarok szervezése a raktárra beérkező, illetve vevőkhöz kiszállítandó árukra
Szállítólevelek, számlák elkészítése
Készletszintek figyelése, szükséges esetben termékek utánrendelése a beszállítóknál
Vámkezelési eljárás támogatása
Elvárások / Requirements
Hasonló munkakörben, feladatokban szerzett minimum 1 év tapasztalat (vevőszolgálat, megrendelés kezelés vagy logisztika)
Társalgási szintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Kiváló kommunikációs készség
Outlook, Excel, Word felhasználói szintű ismerete
Előny, de nem feltétel:
ADR 3 kategóriájú, veszélyes árukkal szerzett tapasztalat
SAP és Microsoft Dynamic 365 rendszerek ismerete
Külföldi import áruk vámkezelésében szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
What we offer:
Hosszútávú, stabil karrier lehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Rugalmas munkaidő és Home Office lehetőség