Vevőszolgálati Adminisztrátor

Ivy technology ams hungary kft. - Szombathely
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A beérkező és kimenő szállítmányokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzéseKapcsolattartás a vevőkkel, partnerekkel, beszállítókkal és logisztikai központokkalTermékek részletes ismereteFelelős az ügyfelektől érkező kérések, visszajelzések kezeléséért, a vezetők és a közvetlen felettes tájékoztatásáértRiportok, adminisztráció készítéseFolyamatos kapcsolattartás vevőkkel, telefonkonferenciákon való részvételVállalatirányítási rendszer alapadatainak napra készen tartásaA vevőszolgálati adminisztrátor felelős a munka-, tűz-, környezetvédelmi, valamint az ISO 14001 KIR-rel és ISO 45001 MEBIR-rel kapcsolatos előírások, szabályok betartásáértNémet felsőfokú magabiztos nyelvtudás írásban és szóban, angol legalább középszintű nyelvtudással egybekötve VAGY csak angol felsőfokú nyelvtudás önmagában Középfokú végzettségPC haladó szintű ismeretekAdminisztrációs területen szerzett gyakorlatVállalatirányítási rendszerszoftver ismeretLogisztikai ismeret, tapasztalatElektronikai gyártással / szervizeléssel kapcsolatos ismeretek, tapasztalatok