Vevői Minőségügyi Mérnök

Easyhiring services kft. - Mosonmagyaróvári Járás
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői minőségügyi mérnök
Feladatok:

Vevői kapcsolattartás
A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)
A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára
A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése
Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk
MS Office eszközök magabiztos használata
Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség
Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés
Munkavégzés helye
Mosonmagyaróvár