Vevői Minőségügyi Mérnök

Gedia hungary kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői kapcsolattartásvevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásávalvevői elégedettség nyomon követésebelső problémák/reklamációk megoldásának támogatása, javító intézkedések nyomon követésegyártás minőségbiztosítási folyamatainak fejlesztésevevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolításamunkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követéserekvalifikációk / termék auditok készítésehatározatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővelcafeteriabejárás támogatásszakmai fejlődési lehetőségszakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetbenfiatalos, dinamikus csapatfelsőfokú, szakirányú végzettségautóiparban vagy termelő vállalatnál szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalatautóipari minőségügyi módszerek, okelemző technikák ismereteautóipari szabványok ismeretetárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás írásban és szóbanproblémamegoldó és konfliktuskezelői képességpontosság, precizitásjó kommunikációs készségteherbírásrendszerszemléletbelső auditori képesítésSAP ismeretek