Vendég Kommunikációs Munkatárs

Uandb kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Felsőkategóriás lakásüzemeltető cégünk számára keresünk vendég kommunikációs munkatársát. A feladat a lakásainkban rövid távon megszálló vendégekkel való proaktív, segítőkész és személyre szabott kommunikáció különböző, elsősorban online felületeken. Cégünk sajátossága, hogy igyekszünk ötvözni a lakásainkban a szállodai szintű minőséget egy ember központú, személyes megközelítéssel, ami a rövid távú kiadást annak kezdeteiben jellemezte. Így a vendég kommunikációs munkatársnak egyfajta házigazda szerepet is be kell töltenie illetve valamennyire a tulajdonos szerepébe is belehelyezkedni. Emellett a munka része, a kommunikációhoz és a vendégek fogadásához, foglalásaikhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok és háttérmunkák elvégzése. Továbbá a vendégek részére szóló információs anyagok és hírlevelek, programajánlók készítése.A munka nagyrészt otthonról végezhető, de igényli az alkalmankénti bejárást a lakások alapos megismeréséhez illetve egyeztetésekhez, csapat meetingekhez.- Nagyon jó és összetartó csapat- Kiemelkedő fizetés és előrejutási lehetőség- Rugalmasságot kérünk, de adunk is a munka nagyrészt távolról is végezhető- Stabil, kiszámítható munkahelyi környezet és céges háttér. Tisztességes munkafeltételek- Mindenek előtt:
munkádra legyél nagyon igényes, azt lelkiismeretesen és lelkesen végezd- Kiváló kommunikációs képességek- Felsőfokú angol nyelv ismeret plusz nyelvek tudása előny- Vendég és ember szeretet- Rugalmasság hozzáállásban és valamennyire időbeosztásban esti és hétvégi munkavégzés is van, előzetes megbeszélés alapján, beosztás szerint- Szeresd a változatosságot és jól tudj alkalmazkodni a különféle típusú feladatokhoz és változásokhoz rugalmasság- Önálló munkavégzés képessége, problémák önálló kezelése- Megbízhatóság- Hasonló munkakörben vagy hasonló cégnél szerzett tapasztalat- Az angol mellett további idegen nyelvek tudása spanyolnak különösen örülünk- Foglalási rendszerek Property Management System ismerete