Vegyipari Rendszerkezelő

Spl europe kft. - Sajóbábony
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Nincs munkád? Mi biztosítunk! Érdekel a vegyipar, de nincs tapasztalatod? Ne félj, mi megtanítunk!Van már tapasztalatod és váltanál? Itt a helyed!Ha csatlakozol hozzánk az alábbi feladatok várnak Rád:
Az üzemi technológia működtetésea gyártó berendezések előírás szerinti üzemeltetésegyártásközi mintavételezésekfizikai rend fenntartásastabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőségbéren kívüli juttatásokteljesítményalapú bónuszkarácsonyi jutalomegészségbiztosítás egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevételeközépfokú végzettségprecíz munkavégzés, pontosság, megbízhatóságdöntési és problémamegoldó képességszabálykövetésrendszerszemléletvegyipari gyártásban szerzett szakmai tapasztalatreleváns technikusi vagy gépészeti szakágba tartozó végzettség