Művezető (Műszakvezető)

Trenkwalder magyarország - Sajóbábony
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

  • Fő feladata azúj munkatársnak az üzemi technológia biztonságos, költséghatékony, és környezettudatos működtetése rendszerkezelők irányításával a vonatkozóelőírások és utasítások szerint.
  • Koordinálja a termelési tervben meghatározott termékek előírás szerinti minőségben, mennyiségben és időben történő legyártását.
  • Az irányítása alá tartozó rendszerkezelőket a vonatkozó szabályozások szerint foglalkoztatja, feladatukat meghatározza, ellenőrzi és számon kéri.
  • Biztosítja a megfelelő üzemmenetet, technológiai, illetve gépészeti üzemzavar esetén gondoskodik a rendszer biztonságos állapotba hozásáról, a hiba mielőbbi elhárításáról, illetve szükség szerint a rendszer leállításáról, visszaindításáról.
  • Műszak átadás-átvételkor megismeri, illetve átadja a műszak során elvégzett feladatokat, megszerzett információkat, adatokat, mérési eredményeket, felmerült problémákat.
  • Feladata a biztonságtechnikai, egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása, betartatása, illetve a hulladékok megfelelő kezelése, munkahelyi rend és tisztaság megtartása.
  • Vezeti, elkészíti és ellenőrzi a termelési dokumentumokat.
  • Középfokú végzettség
  • Vegyipari tapasztalat
  • Kis csapat irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Hosszútávú együttműködés

Előnyt jelent:

  • Vegyipari szakirányú végzettség
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Karácsonyi jutalom
  • Egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele)
  • Teljesítményalapú bónusz