Vámügyintéző

S. s. v. consulting kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink feléVám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával közreműködés vámkezeléseknél, utólagos eljárásoknálVám- és fuvarokmányok kiállítása, letét és szolgáltatási díj beszedése és kezeléseAdatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekbenHatósággal való kapcsolattartásStabil pénzügyi háttérVersenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelemJó hangulatú csapatSzakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatásPályakezdők jelentkezését is várjukVámügyi végzettségVámügyintézői - Vámkezelő OKJ végzettséggelVámügyi gyakorlat vámügyintézőként de végzettség hiányában -tanulmányi támogatást biztosítunkReleváns szakmai tapasztalat vámügynöki, vámügyintézőiPontos, precíz munkavégzésMS Office haladó szintű ismeret Word, PowerPoint, erős excel tudásJó problémamegoldó és konfliktuskezelő készségAktív idegen nyelvismeret