Vállalkozási Mérnök

Magyar építő zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Műszaki előkészítés:
a munkád a műszaki előkészítésben, árajánlatok bekérésében és ártükör készítésében kulcsfontosságú szerepet játszik.Kapcsolattartás:
Alvállalkozókkal való kommunikáció révén építheted a projektek hosszú távú sikereit,Döntések előkészítése:
Számtalan kihívás előtt állunk, és te leszel az, aki a döntés-előkészítő dokumentációk elkészítésével például költségvetési mennyiségek ellenőrzése, korrigálása és/vagy kiegészítő költségvetés összeállításával segíti a csapatot az optimális megoldások megtalálásában.Műszaki kihívások:
A műszaki adminisztrációban is jeleskedni fogsz, és biztosítod, hogy minden dokumentum és információ a helyén legyen.Projektek előkészítésének a motorja lehetsz:
Műszaki kérdések és észrevételek precíz megfogalmazásában, valamint az érkezett válaszok hatékony feldolgozásában is fontos szerepet vállalhatsz.Karrierlehetőség:
Egy stabil munkahelyen dolgozhatsz, ahol hosszú távú karrierlehetőségek várnak, ha az építőiparban a kivitelezési területen szeretnéd kibontakoztatni szakmai potenciádat.Munkakörnyezet:
Kellemes és inspiráló munkakörnyezetben csatlakozhatsz csapatinkhoz.Projektek:
Részt vehetsz magas színvonalú és nagy volumenű projektekben, amelyek rendkívül sokféle szempontból izgalmas és tanulságos kihívásokat rejtenek.Szakmai Fejlődés:
A szakmai fejlődésed prioritás számunkra, és folyamatos támogatást biztosítunk.Eszközök és támogatás:
A munkavégzéshez minden szükséges eszközt, beleértve a laptopot és telefont is, biztosítunk. Ezzel lehetővé tesszük, hogy hatékonyan és eredményesen dolgozhass.Juttatások:
SZÉP kártya és egyéb juttatások állnak rendelkezésedre, hogy a munkád és az életed egyensúlyban legyen.Egészségmegőrzés:
A testi és lelki egészség is fontos a számunkra, így irodai masszázst, focit és pingpongot is biztosítunk a kollégáknak.Képzések:
Kiemelt hangsúlyt fektetünk a képzésekre, ideértve a szakmai, informatikai és nyelvi képzéseket is.Céges Rendezvények:
A csapatépítés és a közösségformálás jegyében rendszeresen szervezünk céges rendezvényeket és programokat, ahol együtt lazíthatunk és szórakozhatunk.Műszaki / építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettséggel rendelkezeltöbb mint 3 éves építőipari szakmai tapasztalatot szereztél előkészítő mérnökként,Jó MS Office ismerettel rendelkezelNem okoz problémát a CAD-es tervezői program használataKépes vagy egyénileg és csapatban is munkát végezni