Vállalkozási Mérnök (Kínai Anyanyelvű, Angolul-Magyarul Beszélő)

Easyhiring services kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vállalkozási mérnök (kínai anyanyelvű, angolul-magyarul beszélő)
Feladatok
Az ajánlatadás előtt (megfelelő időben és formában) az előkészített ajánlat tervezett időben történő leadása
Az ajánlatokba csatolandó műszaki-gazdasági dokumentumokhoz szükséges műszaki és pénzügyi ütemtervek készítése, erőforrások meghatározása és ütemezése
Ajánlatok összeállításában, annak műszaki-gazdasági előkészítésében való teljes körű részvétel, az ajánlatok kidolgozásának teljes felelőssége a döntés- előkészítésig, illetve ezzel kapcsolatos beszámolási kötelezettség
Feladatkörébe tartozó beérkezett ajánlatok azonos műszaki tartalomra hozatala, kiértékelése, költség racionalizálási javaslatok kidolgozása
A megrendelő képviselőjének kérésiből, a tevékenységek módosulásából eredő változások átvizsgálása, a teljesítő képesség felmérése
Ajánlat átadási folyamatok ütemezése, a sikeres ajánlatadáshoz szükséges időpontokban történő adatszolgáltatás betartása és betartatása
Sikeres ajánlat estén közreműködés a munkába-adási folyamatnál
Dokumentált információk átadása a kivitelezésnek, a kivitelezés munkájának segítése
Követelmények
Folyamatban lévő vagy befejezett építőmérnöki végzettség
Kínai nyelv anyanyelvi szintű ismerete, valamint felsőfokú angol és magyar nyelvtudás
Számítógépes ismeretek
Kapcsolatteremtő, kommunikatív személyiség
Pályakezdők és szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
Munkavégzés helye
Biatorbágy