Vállalkozási Mérnök

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Vállalkozási mérnök
Partnerünk jellemzően magasépítési tevékenységet végez, melynek keretében teljes körű megoldásokat kínálnak minden az adott projekthez kapcsolódó út-, közmű-, mélyépítési, valamint kertészeti munka területén. Portfóliójuk között megtalálhatók lakóépületek, ipari és kereskedelmi létesítmények, irodaházak, oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok, sportlétesítmények és műemlék épületek is.
Feladatok
Építész- és tartószerkezeti tervdokumentációk ellenőrzése.
Mennyiségi számítások elkészítése a tervek alapján.
Alvállalkozói árajánlatok beszerzése, ártükrök készítése, ártárgyalások lefolytatása.
Generálkivitelezői pénzügyi és műszaki ütemtervek elkészítése.
Tárgyalások lebonyolítása a cég külföldi és belföldi megrendelőivel.
Kapcsolattartás a tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal és a kivitelezőkkel.
Ajánlati dokumentáció összeállítása és a szerződéskötési folyamatban való közreműködés.
Követelmények
Építő- vagy építészmérnöki végzettség
Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Microsoft Office, AutoCad és ArchiCad programok ismerete
Magabiztos angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
Éves bónusz
Cafeteria
Telefon, laptop
Baleset- és életbiztosítás
Munkavégzés helye
Debrecen,