Vállalati Ügyfélmenedzser

Yettel magyarország zrt. - Törökbálint
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Megyék, amelyekben a tevékenység folyik:
Budapest, Pest Megye Ügyfélakvizíció a közép-, nagyvállalati ügyfélkörben Yettel által meghatározott szegmentációs elveknek megfelelően, ajánlatok írása, szerződések feltételeinek kialakítása, szerződések megkötése, szerződésben vállaltak betartatása a Sales Kódexben részletezettek szerint.Meglévő ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, rendszeres látogatása, a saját ügyfélportfolió menedzselése, ajánlatok írása, szerződések feltételeinek kialakítása, szerződések megkötése, a szerződésben vállaltak betartatása a Sales Kódex részletei szerint.Mobilkommunikációs és egyéb, a Yettel-hez kapcsolódó szolgáltatások és megoldások értékesítése, ezt megelőzően az ezekhez kapcsolódó ajánlatok, szerződések, prezentációk elkészítése és bemutatása.Az ügyfél elégedettség növelése a felelősségi körébe tartozó területen territory belül.Opportunity és pipeline menedzsment a sales codex-ben meghatározott standard-ek alapjánLegalább 3 év tapasztalat ügyfélkezelés/értékesítés területenÜgyfélorientált szemléletB kategóriás jogosítványKiváló problémamegoldó, kommunikációs, tárgyaló- és érdekérvényesítő készségSikerorientált attitűd, rugalmasság, jó helyzetfelismerő készségKonzultatív sales attitűd, magas szintű diplomáciai érzék, határozott megnyerő fellépésÖnállóság és proaktivitásJó szervezőkészség, prioritások megfelelő kezeléseKommunikációképes angol tudás