Vagyonőr

Securimaster protect plusz kft. - Budapest
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Vagyonvédelmi nagyvállalat vagyonőr munkatársakat keres Budapest X. kerületébenipari létesítmény területéntörténő munkavégzéssel, határozatlan idejű bejelentett munkaszerződéssel, 24/48 órás munkarendben. Alkalmazotti jogviszonytfőállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel. Teljes bejelentéstfizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését. Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítésétpl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény. Belépéskor és éventeegészségügyi szűrést. Utazási költségeid megtérítésétésszerű távolságokon belül. Élet- és baleset biztosítást. Folyamatosszakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget. Legyélönálló és magabiztosa munkavégzésed során, de egybencsapatjátékos, Legyenek rendben aszakmai végzettségedet igazoló dokumentumokvagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga!A munkakör betöltéséhez legalább1-3 év releváns a szakmai tapasztalatszükséges!Tudjáljól kommunikálniírásban és élőszóban egyaránt!

Jelentkezzen most a következőre:
Vagyonőr