Vagyonőr

Jusec kft. - Ócsa
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Vagyonőr
Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi helyettes vagyonőr kollégáját innovatív kutatással, fejlesztéssel foglalkozó agrárvállalat ócsai kísérleti állomására 24/48-as munkavégzésre.
Jellemző feladatkörök:
Járőrözési feladatok ellátása
Érkező személyek tájékoztatása, útbaigazítása
Számunkra fontos elvárások:
Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
Jó megfigyelőképesség
Kiváló kommunikáció
Ápolt, kulturált megjelenés
Orvosi alkalmasság
Amit nyújtunk:
Helyettesítés esetén:
egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony (EFO) keretében történik a foglalkoztatás, melynek keretében a nettó órabér 1.630-, Ft
Formaruha
Szolgálatváltás ideje:
Reggel 8.00 óra
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet kizárólag fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet hétköznap 08:
00-16:
00 között a +36 70 510 5325-es telefonszámon.

Jelentkezzen most a következőre:
Vagyonőr